IV Niedziela Wielkanocna, 30 kwietnia 2023

1. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i ofiarę na potrzeby parafii Rodzinom: PP. Kazimiera Florek, Teresa Banaś, Irena Gołdynia. W tym tygodniu dyżur przejmują Rodziny: PP. Agata Dudek, Ewa Pająk, Wiesława Ciupińska.

2. Bóg zapłać za wszelkie prace przy kościele, plebanii i na Kalwarii. Prosimy grupy opiekujące się Kalwarią, aby kontynuowały pielęgnację poszczególnych stacji.

3. Bóg zapłać za ofiary na rzecz hospicjum w Jarosławiu.

4. Dziś niedzielą Dobrego Pasterza inaugurujemy Tydzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy do włączenia się do Dzieła Pomocy Powołaniom.

5. Dzisiaj na sumie młodzież z kl. VIII ma zakończenie formacji przed bierzmowaniem.

6. Dzisiaj po sumie zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.

7. Msze św. w dni powszednie, także w sobotę, są o 18.00. Od jutra zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane: w dni powszednie – po Mszy św. wieczornej, zaś w niedzielę i święta po sumie.

8. W poniedziałek po majówce będzie próba dla dzieci z kl. III przed I Komunią św.

9. We wtorek po majówce zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.

10. W środę obchodzimy Ur. MB Królowej Polski. Msze św. będą o 7.30 i 10.30.

11. W czwartek po majówce zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VI i VII.

12. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek modlimy się za powołanych i o powołania. W I piątek odwiedziny chorych od 9.00, spowiedź od 16.30, po majówce będzie adoracja do 21.00. Zapraszamy do spowiedzi w pozostałe dni przed Mszą św. W I sobotę przed Mszą św. na 17.20 Apostolat Maryjny zaprasza do wspólnego odmawiania różańca.

13. Za tydzień będzie zmiana tajemnic różańcowych i adoracja.

14. W ramach przygotowania do beatyfikacji Rodziny Ulmów można nabyć książki: Markowskie bociany i dla dzieci Boso do nieba.

15. Zachęcamy do udziału w tygodniowych Wakacjach z Bogiem organizowanych przez RAM. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

16. Parafia Ostrów w dn. 18-25 lipca 2023 r. organizuje pielgrzymkę autokarową do Medjugorie i sanktuariów w Chorwacji. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

17. Intencje mszalne: poniedziałek-niedziela: (+Ksenia Kanak – greg.); poniedziałek: (+Katarzyna, Jan Wojtowicz); wtorek: (Za druhów z OSP Skołoszów i ich rodziny oraz za zmarłych druhów); środa: 7.30 1.(+Ksenia Kanak – greg.); 2.(Z ok. 80 r. ur. Marii – int. dziękczynno-błagalna i o opiekę MB); 10.30(rez.); czwartek: (+Łukasz – r. śm.); piątek: (+Jan Chrzanowski – r. śm.); sobota: 18.00(+Cecylia Banach); niedziela: 7.30 1.(+Ksenia Kanak – greg.); 2.(+Stanisław Wojtowicz); 10.30(+Grzegorz Badowicz).